• Zapisy do przedszkola na dyżur wakacyjny

• 02.04.2024 - 30. 04. 2024

Rozpoczynamy zapisy na dyżur wakacyjny w lipcu 2024 (sierpień jest miesiącem wolnym od zajęć
            i placówka będzie nieczynna).

Prosimy o wypełnienie przygotowanych przez nas kartek i przekazanie ich pracownikom dyżurującym
            w holu. Prosimy o w miarę możliwości precyzyjne zaznaczenie terminów, kiedy dziecko będzie uczęszczać w lipcu do przedszkola (przykładowo: 1-31.07 lub 15 -31.07)

Zapisy będą możliwe do 30 kwietnia 2024 r. ze względu na konieczność organizacji pracy placówki (nauczyciele, administracja, obsługa oraz żywienie dzieci)

Z uwagi, że jest to dyżur, prosimy rodziców o rozważne podjęcie decyzji o zapisie. Ze względów organizacyjnych zgłoszenia na dyżur po wyznaczonym terminie nie będą przyjmowane.

• W roku 2024 przedszkole pełni dyżur w LIPCU. Sierpień jest miesiącem wolnym od zajęć.